wanted

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

świętokrzyskie (Kielce)


zespół
4000,00-6000,00zł
poczta@wantedband.pl
692318137
www.wantedband.pl
Strona na Kapelo.pl
ZESPÓŁ muzyczny 5-osobowy "Wanted". Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych. Gra 100% na żywo , doskonała wokalistka , 3 głosy męskie, gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe. Sprzęt nagłośnieniowy najwyższej jakości daje gwarancję profesjonalnego i selektywnego brzmienia. Posiadamy również własne oświetlenie i maszynę do dymu.

Wesele prowadzone jest na wysokim poziomie kulturalnym, z wysublimowanym poczuciem humoru naszego wodzireja, który szybko zjednuje sobie sympatię uczestników imprezy.

Bogaty repertuar przebojów polskich i zagranicznych. Naszym zadaniem jest sprawić, by nikt z gości nie siedział przy stole, aby nogi same rwały się do tańca i mile wspominał Państwa uroczystość jeszcze przez wieeele następnych lat :-) Coś dla młodszych i starszych, w każdym nurcie muzycznym. Zawsze dopasowujemy się do gustów i potrzeb naszej publiczności.

Konkurencyjne ceny i gwarancja doskonałej zabawy
to atuty zespołu "Wanted".
Ile razy zamierzasz brać ślub? Raz, a dobrze i nie martwić się o jakość oprawy muzycznej? Jeśli tak, to szukasz właśnie nas.
Odwiedź naszą stronę internetową, napisz lub zadzwoń, być może czekamy właśnie na Ciebie!!!