archiwum zespół muzyczny

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

lubelskie (Lublin)


zespół
4000,00-6000,00zł
info@zespolarchiwum.pl
666254256
www.zespolarchiwum.pl
Strona na Kapelo.pl
Szanowni Państwo! Jeżeli organizujecie wesele lub inną imprezę i poszukujecie zespołu, który zajmie się oprawą muzyczną i konferansjerską Waszej uroczystości to nie mogliście lepiej trafić! Sprawdźcie Państwo sami, gdyż inwestycja w dobry zespół zawsze się zwróci.

ARCHIWUM to 4 osobowy band, który uświetni każdą imprezę i uczyni ją wyjątkową i niepowtarzalną. To nie tylko profesjonalny zespół na Twoje wesele, to również wodzirej, który sprawi, że goście będą się wspaniale bawili bez względu na wiek i umiejętności taneczne.

Zapewniamy obsługę muzyczną na najwyższym poziomie oraz prowadzenie wszelkich imprez, na których nie może zabraknąć muzyki, takich jak:

wesela
eventy
bale sylwestrowe i karnawałowe
przyjęcia i bankiety
studniówki
imprezy firmowe
festyny
koncerty

Nasz zespół wykonuje standardy, przeboje i hity taneczne zarówno z lat 60, 70, 80 jak i współczesne. Śpiewamy w językach polskim, angielskim i rosyjskim. Repertuar dobierany jest w zależności od charakteru imprezy, jest on stale aktualizowany i poszerzany. Nie mamy sztywno ustalonych bloków muzycznych, staramy się aby każdy z nich zawierał różne style muzyczne, utwory szybkie jak romantyczne ballady. W zależności od typu imprezy oraz gustów publiczności, spontanicznie dobieramy utwory tak, aby publiczność świetnie bawiła się na parkiecie. Oprócz tańca, prowadzimy konferansjerkę, zapewniając na parkiecie różnego rodzaju zabawy i atrakcje.