fact

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

mazowieckie (Ciechanów)


zespół
1500,00-3000,00zł
zespolfact@interia.pl
600118915
www.zespolfact.pl
Strona na Kapelo.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą kierujemy do par młodych, firm i instytucji.
Specjalizujemy się w oprawie muzycznej przyjęć weselnych, balów tanecznych (sylwestrowych, karnawałowych i okolicznościowych) eventów dla firm, festynów, studniówek oraz choinek szkolnych i zakładowych.

Muzyką zajmujemy się od wielu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w tym czasie, pozwoliło przygotować repertuar, który trafia do szerokiej grupy odbiorców .Znajdują się w nim zarówno najnowsze utwory z list przebojów jak również takie, przy których bawili się nasi rodzice i dziadkowie. Wykonujemy kawałki gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej oraz utwory z nurtu Disco Polo.Nie zabraknie oczywiście piosenki biesiadnej, którą wszyscy znają i chętnie śpiewają razem z nami.


W dniu wesela witamy pana młodego z jego gośćmi przed domem panny młodej i zapewniamy tło muzyczne podczas Błogosławieństwa. Na samym przyjęciu weselnym zapewniamy konferansjerkę oraz prowadzenie wesela w sposób kulturalny i pełen humoru. Wiemy , że jest to dla was najważniejszy dzień w życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań aby był on nie zapomniany.
Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły dotyczące waszego święta.

Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek światowych. Używamy oświetlenia scenicznego w technologii LED zapewniając atmosferę sprzyjającą doskonałej zabawie.

Osobiście lub telefonicznie odpowiemy na każde pytanie dotyczące oprawy muzycznej z naszym udziałem. Zadzwoń i dowiedz się czy mamy wolny Twój termin
Aktualne informacje , zdjęcia i filmy znajdziecie również na naszych profilach na Facebooku i NK.

FACT-gwarancja udanej imprezy.