dj mihouse - wesela, poprawiny, okolicznościówki

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

mazowieckie (Radom)


DJ
1500,00-3000,00zł
kontakt@wodzirej.radom.pl
501846234
www.wodzirej.radom.pl
Strona na Kapelo.pl
Ślub i Wesele to jeden z ważniejszych momentów naszego życia, dlatego organizację wszelkich spraw warto powierzyć profesjonalistom. Poprowadzenie Państwa Uroczystości będzie dla mnie wyróżnieniem i zaszczytem.
DJ & WODZIREJ NA WESELE
Jako DJ z wieloletnim doświadczeniem proponuję przede wszystkim dobrą taneczną muzykę i doskonałą jakość dźwięku. Nie boję się mikrofonu i już od pierwszych minut Przyjęcia staram się nawiązać kontakt z Gośćmi weselnymi. Gram utwory w oryginalnych wykonaniach (z prawem do publicznego odtwarzania) łącząc wszelkie pokolenia i różne gusta muzyczne, tworząc odpowiedni nastrój i klimat.
Występując w charakterze WODZIREJA - na parkiecie, potrafię skutecznie animować i bawić Gości w sposób luźny i z humorem. Aktywuję uczestników zabawy poprzez: integracyjne tańce synchroniczne, naukę tańców i układów tanecznych, zabawy z chustą Klanza. Na Wasze życzenie poprowadzę również tradycyjne Oczepiny w sposób subtelny i delikatny tak, by nie urazić żadnego Gościa.
DJ NA POPRAWINY
Choć po mnie poprawiać nie trzeba, to może się zdarzyć, że jeden dzień zabawy nie wystarczy :-) Jeśli po Weselu pozostanie lekki niedosyt warto rozważyć wynajęcie DJ-a na Poprawiny, Goście weselni będą mile zaskoczeni jeśli w kolejnym dniu Waszego Przyjęcia będzie im towarzyszyć muzyka.