zespół muzyczny vip

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

dolnośląskie (Legnica)


zespół
1500,00-3000,00zł
janekk7@o2.pl
660959956
www.vip.legnica.pl
Strona na Kapelo.pl
Organizujesz wesele, zabawę, bal,dancing, imprezę firmową,studniówkę,festyn,andrzejki,sylwester,bankiet,itp.Skontaktuj się z nami.
Nasza oprawa muzyczna sprawi, że te chwile będą niezapomniane !!!Nasz repertuar to utwory, które w historii muzyki rozrywkowej polskiej i zagranicznej były, są i będą największymi przebojami na każdą okazję.Godnym podkreślenia jest fakt że każdy występ zespołu odbywa się na żywo przy wykorzystaniu m.in.instrumentów akustycznych,oraz piosenek śpiewanych wielogłosowo, co powoduje, że każdy nasz występ jest dynamiczny,spontaniczny i żywiołowy.
Posiadamy w repertuarze około 500 wyselekcjonowanych i zróżnicowanych stylistycznie utworów. Znajdą tam Państwo przeboje wykonywane w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, i wielu innych. Nasze atuty to: profesjonalizm ,bogate instrumentarium (inst.. klawiszowe, saksofon, akordeon, inst.. perkusyjne) ,zróżnicowany repertuar standardowy i współczesny obejmujący m.in. style muzyczne tj.: pop, disco-polo, jazz, biesiadę.itp.