matrix professional music group

Brak zdjęcia Brak zdjęcia

śląskie (Częstochowa / Cała Polska)


zespół
4000,00-6000,00zł
rufii.matrix@op.pl
696986384
www.matrix-music.com.pl
Strona na Kapelo.pl
Szanowni państwo Zespół Muzyczny „MATRIX” to profesjonalny i zawodowo brzmiący cover-band istniejący na polskiej scenie muzycznej od ponad 16 lat. Jesteśmy młodym, energicznym i dynamicznym zespołem muzycznym, który poza wykształceniem posiada bardzo bogate doświadczenie sceniczne zdobyte na Polskiej scenie rozrywkowej. Zdecydowanie wyróżnia nas prezencja sceniczna, wysoki poziom artystyczny, wykonawczy, brzmieniowy i wizualny. Naszym atutem są doskonałe i niepowtarzalne wokale damsko- męskie brzmiące rewelacyjnie w trój głosie, nieprzypadkowy, szczególnie selekcjonowany i bezkonkurencyjny dobór repertuaru w niespotykanych aranżacjach, precyzyjne przygotowanie, profesjonalizm, doświadczenie w prowadzeniu w/w imprez, pełne wodzirejstwo na najwyższym poziomie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu - konferansjerstwo, niepowtarzalne, różnorodne kolorystyczne stroje, rewelacyjna prezencja sceniczna, gustownie i szeroko dobrany zabawny i taneczny repertuar od lat 60, 70 poprzez szalone lata 80, 90 aż po najnowsze hity własnego autorstwa oraz tych z list przebojów a także wysoka jakość wykonywanych utworów. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne na terenie Całej Polski gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie i wyjątkową zabawę na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku.
Gwarantujemy i Zapewniamy wysoki poziom obsługujemy imprezy muzyczne takich jak:
WESELA , DANCINGI, BANKIETY, STUDNIÓWKI, KONCERTY, DYSKOTEKI KOMERSY, SUPPORTY, IMPREZY OTWARTE ORAZ ZABAWY ZAMKNIĘTE PLENEROWE – FESTYNY, IMPREZY BRANŻOWO – FIRMOWE, PROMOCYJNE PRZYJĘCIA KARNAWAŁOWE, SYLWESTROWE, ITP IMPREZY MUZYCZNE
Muzyka jest naszą pasją. Wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Zespół na wesele, studniówkę Matrix to ikona doskonałości muzycznej zabawa z państwem daje nam wiele radości, emocji, energii i tworzy wyjątkową atmosferę. Przez naszą ciągłą pracę, zapał i umiejętność w prowadzeniu w/w imprez muzycznych wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję Na estradzie Polskiej muzyki rozrywkowej.
KONTAKT: 661184443 LUB 696986384 - WARTO NAM ZAUFAĆ -
GRAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI