big wedding

Brak zdjęcia

małopolskie (Trzebinia)


zespół
3000,00-4000,00zł
biuro@bigwedding.pl
609060369
www.bigwedding.pl
Strona na Kapelo.pl
Wesele? Event firmowy lub impreza w stodole? Bal stódniówkowy? A to wszystko w klimacie innym niż wszystkie? Czemu nie! Big Wedding sprosta każdemu wyzwaniu jakie postawisz przed nami. Jesteśmy esencją tego co w muzyce najlepsze, ale Ty jeszcze prawdopodobnie o tym nie wiesz... Czy chcesz się dowiedzieć?


Nasza oferta obejmuje dwie formy współpracy spersonalizowane pod każdego klienta, to Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze. Zabawa z udziałem DJ'a lub muzyka grana na żywo przez zespół muzyczny.

DJ przygotuje swój profesjonalny sprzęt, a gdy zjawią się goście przywita wszystkich i uroczyście rozpocznie zabawę. Cechuje go wysoka kultura osobista oraz nigdy nie znikający uśmiech na twarzy, którym stara się dzielić z uczestnikami prowadzonych imprez. Jest wodzirejem, który swoją pasją oraz sposobem prowadzenia zabawy rozkręci każde towarzystwo niezależnie od wieku i preferencji muzycznych. DJ zadba o to, aby muzyka była idealnie dobrana do klimatu imprezy a Państwa goście rewelacyjnie się przy niej bawili. Profesjonalny sprzęt i oświetlenie sprawią, że atmosfera wzbije się na niespotykane przez biesiadników poziomy. DJ oferuje szeroki wachlarz zestawionej muzyki opartej o największe taneczne przeboje, jego możliwości doboru repertuaru są praktycznie ograniczone tylko przez Państwa gusta i sugestie. Impreza prowadzona przez DJ jest wzbogacona o ciekawe quizy, zabawy i tańce integracyjne. Wszystko połączone jest z taktem, wyczuciem i dobrym humorem.