trzy/czwarte

Brak zdjęcia

łódzkie (Skierniewice)


zespół
3000,00-4000,00zł
mmlynarski1@wp.pl
668500743
Strona na Kapelo.pl
Informacja o Zespole Muzycznym 3/4

Zespół muzyczny Trzy – Czwarte od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną, przede wszystkim imprez o charakterze rodzinnym i towarzyskim. Zdobyte doświadczenia połączone z odpowiednim poziomem sprawiają, że usługi zespołu zamawiane są z dużym wyprzedzeniem.
Od dłuższego czasu, w odpowiedzi na zainteresowanie kontrahentów, zajmujemy się również obsługą muzyczną pikników i bankietów organizowanych przez firmy . Imprezy z udziałem naszego zespołu należą do bardzo udanych.
Coraz częściej otrzymujemy propozycje udziału w dużych imprezach plenerowych organizowanych przez Samorządy i Instytucje.
Różnorodność naszych dokonań wiąże się z profesjonalnym podejściem i odpowiednim poziomem muzycznym.
Skład zespołu i przygotowanie muzyczne jego członków pozwalają na elastyczny i wszechstronny dobór repertuaru. Ogromne doświadczenie pozwala na prezentowanie piosenek mieszczących się w różnych gatunkach i nurtach muzycznych.
Mamy nadzieję, że powyższa informacja skłoni Państwa do zainteresowania się współpracą z naszym zespołem. Szczegółowych informacji udziela Kierownik Zespołu Mariusz Młynarski Tel. 668500743