dj magic

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

podkarpackie (Krosno, Jasło, Dębica, Rzeszów, Mielec)


DJ
poniżej 1500,00zł
maciek@dj-magic.pl
+48601495200
www.dj-magic.pl
Strona na Kapelo.pl
DJ MAGIC Prezenter muzyczny, Konferansjer, Wodzirej. Poprowadzi każdego rodzaju imprezy oryginalnie, nie banalnie i na wesoło. Ponad 20 lat doświadczenia na scenie estradzie w klubach. Zajmuje się dekoracją światłem, profesjonalnym nagłośnieniem.
Repertuar muzyczny dobieram do potrzeb danej imprezy, jak również do przedziału wiekowego uczestników. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, pomogę i doradzę Państwu jak zorganizować wymarzone przyjęcie. Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem.
Gram na profesjonalnym sprzęcie, który gwarantuje niezawodność i wysoką jakość dźwięku, a uroczystości zawsze wzbogacam bajecznym oświetleniem i efektami.
Nie ma znaczenia to, gdzie odbywać się będzie zabawa, jestem w stanie zapewnić oprawę muzyczną wszędzie, w restauracji, w domu weselnym, w sali gimnastycznej, w pensjonacie, w hotelu, a nawet pod gołym niebem.
W mojej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne, aby zorganizować obsługę uroczystości muzycznych typu:
- wesela, poprawiny - imprezy firmowe, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, andrzejki, rocznice
- dyskoteki, dancingi, studniówki, bankiety, festyny, otwarcie punktów handlowych, promocje, pokazy mody - imprezy urodzinowe, imieninowe, osiemnastki, koncerty, karaoke, prywatki, prymicje, komunie, wieczory kawalerskie - panieńskie, spotkania po latach.
Najważniejsza moja dewiza :
Gram dla Klientów - tak, aby bawili się wspaniale i długo wspominali ten czas radości i zabawy.
Oferuje atrakcyjne warunki cenowe, do każdego klienta podchodzę indywidualnie.
Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, proszę o kontakt.
Przedstawiam Państwu moją ofertę i mój zakres usług. PROSZĘ ZADZWOŃ .
Zakres usług, jaki oferuje obecnie obejmuje Podkarpacie, Małopolskę, Śląsk, ale mogę także wybrać się w najdalsze zakątki naszego kraju.
Oferuję wynajem i dzierżawę nagłośnienia, oświetlenia scenicznego i dyskotekowego oraz efektów jak i wsparcie techniczne i obsługę wydarzeń.
Zapraszam do współpracy, zapraszam na moją stronę internetową
DJ MAGIC - Maciej Ferenczuk
Tel kom: + 48 601-495-200
NIP: 738-214-75-03
e-mail: maciek@dj-magic.pl
--> www.dj-magic.pl <--