dj sband

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

łódzkie (Łódź)


DJ
1500,00-3000,00zł
sband.manager@gmail.com
501107008
www.sband.pl
Strona na Kapelo.pl
Jeśli masz nowoczesne podejście do imprezy weselnej (i nie tylko!), oczekując zabawy o szerokim zakresie działania - dobrze trafiłeś!
Moją mocną stroną jest uniwersalność jako DJ, a o której wspomnę poniżej.

Mam wieloletnie doświadczenie jako śpiewający muzyk (saksofonista) w zespole sBand, grający na przeróżnych imprezach, również jako DJ. Przez ponad 10 lat mogłem zaobserwować to co najważniejsze - czego ludzie oczekują od strony muzycznej i samej zabawy. Potrafię pogodzić nowoczesność z tradycją, gdzie m.in. starsze osoby mogą przekonać się, że dobrze poprowadzona zabawa nie polega tylko na nazwie "zespół na żywo", lecz odpowiada za to człowiek, który dobierze odpowiedni repertuar i tym samym stworzy świetny klimat na imprezie. Można śmiało powiedzieć, że należę do osób "one man band":)

Warto podkreślić, że nie jestem osobą "puszczającą tylko muzykę"! Przede wszystkim jestem wodzirejem, który utrzymuje ciągły kontakt z gośćmi. Prowadzę także imprezy w języku angielskim. Dodatkowym atutem jest to, że jako DJ mam ze sobą instrument klawiszowy, który urozmaica wydarzenie o żywą reakcję na toasty itp. Na życzenie, niespodzianką może być opcja śpiewającego DJ'a przygrywającego na saksofonie!

* Opcjonalnie istnieje możliwość zabawy przy stołach z udziałem akordeonu, a także wyprowadzenie z domu Panny Młodej.
Jeśli natomiast chcesz połączyć tradycyjny zespół i DJ'a - nie ma sprawy! Znajdziesz to wszystko u mnie, bo sBand to także zespół 2-osobowy.

* Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi są zawsze okraszone cichą, przyjemną i klimatyczną muzyczką.

* Posiadam wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe, nowoczesne efekty świetlne, a także wytwornicę dymu.

Nie bój się pytać! Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Zadzwoń, spotkajmy się, porozmawiajmy:)