inowacja

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

śląskie (Gliwice)


zespół
3000,00-4000,00zł
zespolinowacja@gmail.com
508512872
www.inowacja.pl
Strona na Kapelo.pl
Inowacja …właściwie, niby dlaczego zespół weselny ma taką nazwę? Czy ktoś popełnił błąd gramatyczny? Wiele osób zadaje nam to pytanie, więc zacznijmy od genezy nazwy. Długo trudziliśmy się, tworzyliśmy, odmienialiśmy… Naszym zwrotem wyjściowym było – zespół na wesele Śląsk, zespół inny niż wszystkie, więc pomyśleliśmy o słowie „innowacja”, ale żeby było bardziej śląskie dodaliśmy przedrostek „ino”. I tak oto powstał zespół muzyczny Inowacja! Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, studniówek, szeroko rozumianych imprez okolicznościowych głównie w okolicach miast Katowice, Opole, Kraków. Nasz skład tworzą doświadczeni muzycy z pasją i talentem.

Dlaczego warto wybrać nasz zespół weselny? Oto kilka powodów:
-Przede wszystkim autentycznie gramy na instrumentach!
-To właśnie Ty jesteś dla nas najważniejszy więc jesteśmy w pełni elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Na czym to polega? Repertuar, zabawy, stroje, nastrój dopasowujemy do Twoich oczekiwań. Chcemy aby Twoje wesele, Twoja impreza lub Twoja studniówka była taką o jakiej marzyleś !
-W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie, ale jeśli czegoś zabraknie do Twojego pełnego zadowolenia na życzenie nauczymy się tego specjalnie dla Ciebie!
-Posiadamy profesjonalny sprzęt,
-Cechujemy się wysoką kulturą osobistą.
Jesteśmy zespołem który poprowadzi wesele w języku angielskim i w języku polskim!
Nasze priorytety to:

-Gra na żywo,
-Najlepsza jakość dźwięku,
-woje zadowolenie!