zespół muzyczny vim

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

zachodniopomorskie (Szczecin)


zespół
1500,00-3000,00zł
videocampl@gmail.com
530600330
www.vimmusic.pl
Strona na Kapelo.pl
Zespół muzyczny weselny VIM - http://vimmusic.pl, zapewni państwu udaną zabawę i profesjonalne prowadzenie! Bogaty repertuar muzyczny także zagraniczny, doborowe zabawy zbierane przez wiele lat i zawodowe prowadzenie to nasze wyróżniające nas atuty. Nasz zespół muzyczny reprezentuje wysoki poziom muzyczny i wokalny. Poprzez nowoczesne i nowe aranżację, zabawy, nagłośnienie, efekty, staramy się aby wszystko to dało państwu gwarancję udanej zabawy dla każdego i niezależnie od wieku.
Nasz szeroki repertuar muzyczny, to także nasze własne kompozycje, znane utwory polskie i zagraniczne, biesiada i przyśpiewki weselne. repertuar można dobierać wedle gustu i zainteresowania.
Jeśli macie państwo swoje ulubione przeboje, na których państwu zależy - zadzwoń - zapytaj być może już są w naszym repertuarze, jeśli nie - być może je dla państwa opracujemy !
Poczuj nowoczesność brzmienia i spójność harmonii, doznaj mocy świateł z najnowszych technologii, przekonaj się, że z nami wspomnienia nabierają nowych kolorów i barw, a przede wszystkim brzmią lepiej !